Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svoj príbeh rozpráva 4

Krátky opis
Beseda so saxofonistom, Humenčanom Nikolom Bankovom
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s hudobníkom Nikolom Bankovom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
21.12.2022

Popis projektu

Pozývame vás na besedu, na ktorej zaznie aj hudba.
Nikola Bankov je saxofonista pochádzajúci z Humenného, ktorý lásku k hudbe získaval v SZUŠ Via arto. Aktuálne študuje v Dánsku a za svoj debutový džezový album Bright Future získal cenu Danish Music Awards ako aj cenu verejnosti v slovenskej džezovej ankete Esprit.
Rozprávať sa budeme o jeho hudobných začiatkoch, prvých úspechoch i snoch do budúcna. Hra na saxofón bude súčasťou besedy.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €