Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tváre z kníh 2

Krátky opis
Podpora a motivácia k čítaniu a rozvoj čitateľskej gramotnosti u detí, mládeže i dospelých, organizovaním kvalitných kultúrnych a vzdelávacích programov, prostredníctvom širokej škály inovatívnych podujatí v komunitnom prostredí knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Spomienky v prítomnosti

Miesto konania / kraj
Trebišov / Trebišov

Termín konania
19.12.2022

Popis projektu

19. decembra 2022 o 17:30 h. v knižnici beseda so slovenskou autorkou Michaelou Ellou Hajdukovou o jej tvorbe, ktorá sa špecializuje na príbehy, v ktorých sa prepájajú časové roviny a do každej vkladá menší či väčší mystický prvok. Autorka rada píše a čitatelia sa tešia na jej obľúbené vojnové romány, ale tiež aj témy okolo historických osobností. 

Beseda je náhradným podujatím za nezrealizovanú besedu so spisovateľkou Miroslavou Varáčkovou z 12. decembra 2022.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica v Trebišove

Celkový rozpočet:
2 778,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €