Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Od Lucie po Tri krále – tvorba a prezentácia programového bloku

Krátky opis
Premiéra programového bloku folklórnej skupiny Hrušov pod názvom Od Lucie do Troch kráľov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Od Lucie do Troch kráľov

Miesto konania / kraj
Hrušov / Veľký Krtíš

Termín konania
26.12.2022

Popis projektu

Programový blok  zložený z hrušovských zvykov na Luciu, Priadky, Vianočné koledovanie a vinšovanie, Štefanský tanec, Krst mládencov, Šibačka na Mláďatká, Novoročné a trojkráľové koledovanie, ukážky zimných domácich prác a remesiel. 

Názov prímateľa
Obec Hrušov

Celkový rozpočet:
6 800,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €