Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Barokové podlahové hodiny z prvej polovice 18. storočia

Krátky opis
Výstava dobových šľachtických interiérov, doplnená o diela Teodora Jozefa Moussona a historických stolových, krbových, nástenných a podlahových-skriňových hodín.
Fotogaléria
Názov podujatia
Múzeum v čase, Mousson u šľachty

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
31.12.2022 - 31.03.2023

Popis projektu

Výstavné priestory západného krídla Zemplínskeho múzea v Michalovciach, ožijú v posledný deň roka 2022 výstavou prezentujúcou dobové šľachtické interiéri v umeleckom slohu baroka, rokoka a empíru, doplnené o predmety umeleckého remesla historických hodín.  

Názov prímateľa
Zemplínske múzeum v Michalovciach

Celkový rozpočet:
9 500,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €