Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica = tretie miesto

Krátky opis
Projekt na podporu vzdelávania a zvyšovanie čitateľskej gramotnosti
Fotogaléria
Názov podujatia
Zimné zvykoslovie

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
14.12.2022

Popis projektu

V rámci cyklu Tradičná ľudová kultúra na Slovensku sa stretneme s etnologičkou PhDr. Katarínou Nádaskou, PhD, ktorá nám porozpráva o zvykoch, ktoré sa pestovali na Slovensku v predvianočnom období od Kataríny do Vianoc.

Názov prímateľa
STAROMESTSKÁ KNIŽNICA

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €