Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s...

Krátky opis
V rámci projektu Autorský večer s... do knižnice pozývame na stretnutia s čitateľmi autorov kníh rôznych žánrov. V predvianočnom čase nás navštívi spisovateľ Erik Jakub Groch, s ktorým sa budeme rozprávať o básnickej tvorbe, filozofii i o Vianociach.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Erikom Jakubom Grochom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
20.12.2022

Popis projektu

V predvianočnom týždni vás pozývame na posledný zo série našich autorských večerov. Strávime ho v príjemnej spoločnosti spisovateľa Erika Jakuba Grocha. Zhovárať sa budeme o jeho básnickej tvorbe, filozofii i o Vianociach. Podujatie sa uskutoční v utorok, 20. decembra o 18.00 hod. v Knižnici Jána Henkela v Levoči. Tešíme sa na vás! 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €