Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komorné koncerty v slovenských mestách

Krátky opis
Komorný koncert v podaní saxofónového kvarteta Pressburg Saxophone Quartet v Borskom Mikuláši nielen pre žiakov a pedagógov ZUŠ.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výlet saxofónom storočiami Borský Mikuláš

Miesto konania / kraj
Borský Mikuláš / Senica

Termín konania
29.06.2022

Popis projektu
Koncert venovaný saxofónu ako plnohodnotnému hudobnému nástroju klasickej hudby. Pressburg Saxophone Quartet uvedie vybrané diela pre saxofónové kvarteto, skomponované v rôznych obdobiach od jeho vzniku až po súčasnosť.


Program:

Jean-Baptiste Singelée: Premier Quatuor, op. 53    

Faustin JeanJean, Maurice JeanJean: Quatuor pour saxophones

Heiner Wiberny: Ulla in Africa

Ted Koehler, Frank Magine: Beby, Oh, Where Can you be?

Bud Green: Do Something

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Projekt podporila Nadácia Tatra banky
Názov prímateľa
Občianske združenie Spoločnosť priateľov dobrej hudby

Celkový rozpočet:
22 416,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €