Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajina kníh

Krátky opis
V rámci projektu Krajina kníh si do knižnice pozývame slovenských autorov a ilustrátorov detských kníh. V decembri nás na besede navštívi ilustrátorka Renáta Milčákova, ktorá deťom porozpráva o práci ilustrátora a predstaví nám svoju najnovšiu ilustrovanú knihu.
Fotogaléria
Názov podujatia
V Krajine kníh s Renátou Milčákovou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
08.12.2022

Popis projektu

8. decembra o 13.00 a 14.00 hod. sme v našej Knižnici Jána Henkela v Levoči pripravili besedu s miestnou ilustrátorkou Renátou Milčákovou. Deťom a žiakom ZŠ priblíži svoju ilustrátorskú tvorbu, porozpráva o práci ilustrátora a predstaví najnovšiu ilustrovanú knihu Cukornička.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 750,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €