Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladý, hybaj do knižnice!

Krátky opis
Cieľom projektu je podpora čítania prostredníctvom pravidelného organizovania zaujímavých a rôznorodých stretnutí nielen s autormi kníh, ale aj s osobnosťami, ktoré sa podieľajú na kultúrnom a spoločenskom dianí v rôznych oblastiach kultúry. Stretnutiami čitateľov s pozvanými chceme podporiť záujem o čítanie a literatúru, umožniť čitateľom nahliadnuť do zákulisia jednotlivých profesií, dať priestor živej interakcii a prezentovať fond našej knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mladý, hybaj do knižnice s Evou Chalupeckou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
08.12.2022

Popis projektu

Mladý, hybaj do knižnice s Evou Chalupeckou (8.12.2022; 9.00)

Posledná beseda v tomto roku bude venovaná diskusii o tom, aké je dôležité byť aktívnym človekom v spoločnosti. Ako sa dá fungovať v rôznych oblastiach spoločenského života, nám príde  porozprávať Eva Chalupecká, ktorá vedie jazykovú školu a spolupracuje s mladými ľuďmi v meste Levoča.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
1 750,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €