Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svoj príbeh rozpráva 4

Krátky opis
Beseda s humenským rodákom, anestéziológom a univerzitným pedagógom Pavlom Törökom
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s anestéziológom a univerzitným pedagógom Pavlom Törökom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
16.12.2022

Popis projektu

V rámci projektu Svoj príbeh rozpráva 4 vás pozývame na besedu s humenským rodákom, anestéziológom a univerzitným pedagógom Pavlom Törökom.
Docent Török pôsobí na Klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach a vo Východoslovenskom ústave srdcových a cievnych chorôb v Košiciach. 
Venuje sa problematike optimalizácie umelej ventilácie pľúc v snahe vyvinúť jednoduchý ventilátor s prvkami automatizácie pre prednemocničnú starostlivosť a transport, je autorom viacerých odborných publikácií.
V rámci besedy nám priblíži svoju cestu medicínou, jej úskalia i radosti.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €