Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2022

Krátky opis
Pozývame vás na multižánrové predstavenie, ktoré vytvorili študenti a absolventi Konzervatória Jozefa Adamoviča v Košiciach, v spolupráci s Ateliérom bez stropu. Podujatie sa bude konať v sobotu 17 decembra o 19:00 v KC Cooltajner.
Fotogaléria
Názov podujatia
Štipka Hodín - Divadlo v KC COOLTAJNER

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
17.12.2022

Popis projektu

PREDVIANOČNÉ DIVADLO V KC COOLTAJNER-KORIDOR: 17.12.2022 o 19:00

Konzervatórium Jozefa Adamoviča v Košiciach v spolupráci s Ateliérom bez stropu uvádzajú multižínrové predstavenie na motívy románu Terryho Pratchetta - Reaper Man.

"Smrť sa stáva osobnosťou a dostáva výpoveď zo zamestnania. Živé bytosti na Zemeploche prestávajú umierať. Kolobeh bytia a nebytia je narušený. Existuje cesta z tejto situácie? Odpoveď nájdete v tejto absurdnej komédii."

"Pozrime sa spolu na nepochopiteľne sa meniaci svet cez prizmu príbehu iných bytostí, odlišných vzorcov správania sa, cez prizmu fantastického sveta, a vydýchnime si."

Účinkujúci žiaci Konzervatória Jozefa Adamoviča, Exnárova 8, Košice -

Alžbeta Halagovcová, Diana Mažeriková, Peter Reviľák, Dominika Semanová, Mária Černejová, Júlia Micíková, Martin Bulava, Anna Suráková, Nina Uličná, Natália Palčová, Lukáš Lipčák, Eva Baníková

Realizačný tím –

Daniel Pikalík (réžia a scenár), Beáta Drotárová (dramatizácia diela), Branislav Bajus a Michal Soltész (tvorivá spolupráca), Pavol Červeniak a Šimon Meszároš (ilustrácia a animácia), Michaela Zajačková a Štefánia Gajdošová (scénografia a kostýmy), Michaela Nováková (asistencia réžie), Janko Ostrolucký (produkcia), a ďalší.

Dokument o prípravách predstavenia, si môžete pozrieť na tomto linku: https://www.youtube.com/watch?v=LoDgyQ4gqHE&t=266s...

Rezervovať miesto si môžete cez tento formulár: https://www.youtube.com/watch?v=LoDgyQ4gqHE&t=266s...

Rezervovať sa na Vás v sobotu 17. decembra o 19:00

Tím Cooltajner, AteliérBezStropU, študenti a absolventi Konzervatória Jozefa Adamoviča v Košiciach.

#cooltajner #koridor #smekoridor #divadlo

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
23 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €