Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 4

Krátky opis
Literárny večer: Vianočné odporúčania
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárny večer odporúčací

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
13.12.2022

Popis projektu

Každý rok vám v predvianočnom čase odporúčame naše knižné tipy vhodné ako darčeky pre rôzne vekové kategórie. Ponúkneme vám knihu pre dieťa, pre milovníka fantasy či non fiction literatúry. Čaká vás pestrá všehochuť toho najlepšieho, čo sme v končiacom sa roku prečítali.
Nechajte sa inšpirovať.
Podujatie z verených zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €