Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy predstavení HT

Krátky opis
Interaktívne činoherno — bábkové predstavenie s vianočnou tematikou pre deti predškolského a školského veku s pesničkami o 10.00
Fotogaléria
Názov podujatia
Keď vyjde hviezdička

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
13.12.2022

Popis projektu

Interaktívne činoherno — bábkové predstavenie pre deti predškolského a školského veku s pesničkami o roztopašnom a  neposednom anjelikovi, ktorý pri naháňačke s čertom spadne zo sní. Pri tom sa mu pokazí krídlo a deti mu ho pomôžu opraviť. On im za to, pri čakaní na Mikuláša rozpovie, ako to chodí a čo všetko sa deje pred Vianocami u nich v nebi. 

Účinkujú: Silvia Zaprihač Pavličková alt. Barbora Bušovská, Ján Haruštiak alt. Juraj Haviar 

Názov prímateľa
Harry Teater, o. z.

Celkový rozpočet:
11 037,00 €

Výška podpory:
6 800,00 €