Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lebo na nich záleží...

Krátky opis
Stretnutie s Jaroslavom Slašťanom, ochranárom, vedúcim Zásahového tímu pre medveďa hnedého
Fotogaléria
Názov podujatia
Jaroslav Slašťaň: Po medvedích stopách. Biorekordy

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
02.12.2022

Popis projektu

Stretnutie s Jaroslavom Slašťanom,
ochranárom, vedúcim Zásahového tímu pre medveďa hnedého 


piatok 2.12.2022    
9:45   Lebo medveď? Lebo človek!   11:00   Biorekordy

odd. pre deti a mládež   

Podujatie je určené pre školské kolektívy.

Podujatie v rámci projektu Lebo na nich záleží... z verejných zdrojov podporil https://www.fpu.sk/sk/" style="color: rgb(199, 47, 65); outline: none; transition: all 0.7s ease 0s;">Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.

Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, FB stránke a neperiodických materiáloch, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel o spracúvaní osobných údajov  podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) z 27. apríla 2016 č. 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. 

Názov prímateľa
Mestská knižnica Ružomberok

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €