Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica (opäť) plná kníh

Krátky opis
Realizáciou projektu Knižnica (opäť) plná kníh sa nám podarilo rozšíriť fond Obecnej knižnice Bučany. V rámci projektu sme doplnili knižničný fond pre všetky vekové a záujmové skupiny čitateľov. Vzhľadom na aktivity na podporu čítania detí a mládeže, ktoré dlhodobo realizujeme, sme logicky väčšiu časť získaných finančných prostriedkov venovali na nákup literatúry pre deti a mládež. Pri výbere literatúry sme mysleli aj na našich dospelých čitateľov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nákup kníh do Obecnej knižnice v Bučanoch

Miesto konania / kraj
Bučany / Trnava

Termín konania
09.09.2022 - 31.10.2022

Popis projektu

Počas realizácie projektu Knižnica (opäť) plná kníh, ktorý nám sumou 1500 Eur z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, sme pravidelne o prírastkoch do knižného fondu informovali na našej webovej stránke (http://www.nyaryovska-kuria.sk">www.nyaryovska-kuria.sk), facebookovej stránke (KSC Bučany - Nyáryovská kúria) a príspevky sme zdieľali aj na facebookovom profile (Kultúrno-spoločenské centrum Bučany). Propagácii sme venovali veľkú pozornosť aj v samotných priestoroch knižnice, kde sme pravidelne pripravovali výstavky nových kníh, ktoré dopĺňala informácia, že boli zakúpené v rámci projektu Knižnica (opäť) plná kníh s finančnou podporou Fondu na podporu umenia. Všetky knihy zakúpené v rámci projektu sme označili predpísanou nálepkou s textom "Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia".
Názov prímateľa
Kultúrno-spoločenské centrum Bučany

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €