Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre vás

Krátky opis
Moderátor Jozef Dado Nagy, ktorý pravidelne moderuje v našej knižnici besedy so spisovateľmi, pozval tentokrát na stretnutie so študentmi spisovateľku Ivanu Gibovú. Nagy sa bude v debate venovať jej štvrtej knihe Eklektik Bastard, kde autorka s odstupom a cynickým humorom rozpráva o frustráciách, sebarealizácii, nadváhe, starnutí, práci v korporáciách a single živote po tridsiatke.
Fotogaléria
Názov podujatia
Eklektik Bastard

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
05.12.2022

Popis projektu

Podujatie sa koná 5. decembra o 11.00 v čitárni knižnice.

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 300,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €