Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autentická interpretácia raného jazzu obdobia r. 1920 - 1950

Krátky opis
Swingový orchester FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča odohrá v Literárnom múzeu v Martine Adventný koncert z jazzových piesní a inštrumentálnych skladieb z 30. a 40. rokov minulého storočia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Adventný koncert

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
15.12.2022

Popis projektu

Literárne múzeum v Martine bude znieť swingom!
S Fats Jazz Bandom sa na Vás veľmi tešíme a prinesieme Vám, okrem najkrajších vianočných a zimných piesní ako boli nahraté v 30. a 40. rokoch, aj najhorúcejšie skladby swingovej éry.

Sedem špičkových hudobníkov a dvaja šarmantní speváci pod vedením jedinečného Ladislava Fančoviča, odohrajú piesne zo svojho albumu Swingin' Christmas - známe, aj menej známe, no o to čarovnejšie skladby s vianočnou alebo zimnou tematikou. Nebudú chýbať známe „Jingle Bells“, „White Christmas“ , „Let It Snow“ či duet „Baby It’s Cold Outside”, v krásnych swingových aranžmánoch.

Podujatie bez vstupného.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
12 625,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €