Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 4

Krátky opis
Beseda s pedagogičkou a aktivistkou, prof. Emíliou Sičákovou Beblavou
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s pedagogičkou a aktivistkou Emíliou Sičákovou Beblavou

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
07.12.2022

Popis projektu

Vihorlatská knižnica v Humennom vás pozýva na besedu s Emíliou Sičákovou Beblavou, rodáčkou zo Sniny, ktorá je slovenskou antikorupčnou odborníčkou, pedagogičkou a aktivistkou. Bola prvou a dlhoročnou prezidentkou Transparency International Slovensko, dnes pôsobí ako profesorka na Univerzite Komenského. V Humennom sa však budeme rozprávať najmä o jej knihe Korene, ktorou sa hlási k svojmu rodisku, k Zemplínu.


Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Začiatok podujatia: 17:00 hod

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €