Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami do rozprávky

Krátky opis
Autorské čítanie z knihy Čakanie na sneh
Fotogaléria
Názov podujatia
Peter Gärtner - Čakanie na sneh

Miesto konania / kraj
Liptovský Hrádok / Liptovský Mikuláš

Termín konania
29.11.2022

Popis projektu

Autorské čítanie Petra Gärtnera z knihy Čakanie na sneh v Mestskej knižnici Liptovský Hrádok pripravené pre deti ZŠ Hradná Liptovský Hrádok.

Názov prímateľa
Mesto Liptovský Hrádok

Celkový rozpočet:
3 370,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €