Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poklady na Hrone 2022

Krátky opis
Záujmový kurz výroby brošne z drôtu pre začiatočníkov i pokročilých.
Fotogaléria
Názov podujatia
Remeslá bez kresla

Miesto konania / kraj
Žiar nad Hronom / Žiar nad Hronom

Termín konania
13.12.2022

Popis projektu


S lektorom Jánom Kvakom, technikom s umeleckou dušou, si vyrobíme vlastnú brošňu.


Na kurze sa zoznámime s prácou s drôtom, vysvetlíme si techniky a postupy pri tvorbe drôtených šperkov. Výsledkom budú originálne brošne, ktoré si vyrobí a odnesie každý účastník.Účastnícky poplatok 10 € 


V prípade otázok kontaktuje divadlo@osvetaziar.sk alebo 045/678 13 01


Názov prímateľa
Pohronské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
5 040,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €