Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

S knihou je svet krajší

Krátky opis
Beseda so spisovateľkami Diánou Marosz a Luciou Molnár Satinskou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s diánou Marosz a Luciou Satinskou

Miesto konania / kraj
Komárno / Komárno

Termín konania
21.11.2022

Popis projektu
Do knižnice zavítali spisovateľka a pedagogička Diána Marosz spisovateľka, prekladateľka Lucia Molnár Satinská, aby predstavila svoju knihu o dvojjazyčných súrodencoch Benőke a Hanga.
Od 10:00 besedovali so žiakmi z Eötvösovej základnej školy, o hodinu neskôr sa už rozprávali so žiakmi školy na Komenského ulici.
Príbeh brata a sestry, ktorí sa narodili rodičom rozdielnych národností a musia sa s tým naučiť žiť, je pre mnohé deti v Komárne každodennou realitou. O to viac ich kniha Benőke a Hanga zaujala.Názov prímateľa
Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €