Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hudobné workshopy

Krátky opis
Lento Ad Astra - workshop a koncert pre žiakov a poslucháčov ZUŠ Senica
Fotogaléria
Názov podujatia
Lento Ad Astra - workshop a koncert

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
25.11.2022

Popis projektu

14h30 - workshop

15h30 - koncert

Workshop pre žiakov a učiteľov ZUŠ Senica - predstavenie koncepcie Progresívnej školy hry na saxofóne a zbierky skladieb Dobrý deň pán SaxUfónik a následný koncert z diel súčasných slovenských skladateľov. Zita Sopková - klavír, Erik Rothenstein - saxofón. Po workshope sa uskutoční koncert z diel francúzskych a slovenských skladateľov.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Bebe Rebe s.r.o.

Celkový rozpočet:
3 850,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €