Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vianočná knižka sa otvára

Krátky opis
Zámerom projektu je v predvianočnom adventnom čase ponúknuť deťom, mládeži a celej čitateľskej verejnosti čítanie a upriamiť pozornosť na kvalitné knihy. Smerujeme k výchove k literárnemu a ilustračnému umeniu najmä u detského čitateľa.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vianočná knižka sa otvára

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
01.11.2022 - 31.12.2022

Popis projektu

Aktivity, ktoré sú súčasťou projektu budú zamerané na autorské čítania, tvorivé dielne spisovateľov a ilustrátorov a moderné interaktívne besedy pre deti a mládež. Zároveň veľkou pomôckou pre širokú verejnosť je katalóg Najlepšie detské knihy roka 2022. 

Všetky podujatia sú plné tvorivosti, čítania a prejavenej lásky ku knihám, kde putovanie v príbehoch sú ako vitamínová bomba pre detské vnímanie, fantáziu a vytváranie celoživotnej lásky ku knihám. 


Názov prímateľa
Knižnica pre mládež mesta Košice

Celkový rozpočet:
7 490,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €