Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorba hudobných diel

Krátky opis
V sobotu 26.11.2022 o 18:00 sa v rámci festivalu Na drodze do nowej harmonii VI v Krakove uskutoční svetová premiéra skladby Petra Machajdíka A ZEM A VZDUCH BOLI OPÄŤ ČISTÉ (AND THE AIR AND THE GROUND WERE CLEAN AGAIN)
Fotogaléria
Názov podujatia
Premiéra skladby A ZEM A VZDUCH BOLI OPÄŤ ČISTÉ (AND THE AIR AND THE GROUND WERE CLEAN AGAIN)

Miesto konania
Poľsko

Termín konania
26.11.2022

Popis projektu

V sobotu 26.11.2022 o 18:00 sa v rámci festivalu Na drodze do nowej harmonii VI, organizovaného Hudobnou akadémiou Krzysztofa Pendereckého (Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego) v Krakove uskutoční svetová premiéra skladby Petra Machajdíka A ZEM A VZDUCH BOLI OPÄŤ ČISTÉ (AND THE AIR AND THE GROUND WERE CLEAN AGAIN).

Skladba bola napísaná pre Duo Accosphere a LLLeggiero Woodwind Trio.

Názov prímateľa
Peter Machajdík

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 368,00 €