Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Spievame s Nitriou na Gemeri

Krátky opis
Cieľom projektu je propagácia a prezentácia novej autorskej tvorby slovenských skladateľov - Mária Jašurdová, Ľuboš Bernáth a Peter Duchnický v podaní speváckeho zboru Nitria na Gemeri. Adventné koncerty sa uskutočnia v mestách Rožňava, Štítnik a Revúca v dňoch 2.- 4. 12. 2022.
Fotogaléria
Názov podujatia
Počujte radosť utešenú - adventné koncerty na Gemeri

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
02.12.2022 - 04.12.2022

Popis projektu

Cieľom projektu je propagácia a prezentácia novej autorskej tvorby slovenských  skladateľov -  Mária Jašurdová, Ľuboš Bernáth a Peter Duchnický v podaní Speváckeho zboru Nitria na Gemeri. Adventné koncerty sa uskutočnia v mestách Rožňava, Štítnik a Revúca  v dňoch  2.- 4. 12. 2022.   

Názov prímateľa
Spevácky zbor NITRIA

Celkový rozpočet:
4 320,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €