Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihách

Krátky opis
Prednáška pre seniorov s názvom "Ako vzniká kniha?" približuje poslucháčom vývoj knihy od začiatkov až po elektronické knihy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako vzniká kniha?

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
30.11.2022

Popis projektu

 Prezentácia "Ako vzniká kniha?" priblížuje vývoj knihy – od vzniku papirusu, po kníhtlač až po elektronickú knihu.Súčasťou prednášky je krátke video o priestoroch Galantskej knižnice, o jej oddeleniach a práci v nich. Seniori sa oboznámia so službami knižnice: akým spôsobom sa vedia stať členom, aké sú pravidlá vypožičiavania a aký fond v knižnici nájdu.

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €