Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

R. M. Rilke: Sonety Orfeovi; John Milton: Vrátený raj, Samson bojovník

Krátky opis
Uvedenie prvého slovenského vydania knihy Johna Miltona Vrátený raj. Samson bojovník v preklade Mariána Andričíka
Fotogaléria
Názov podujatia
Uvedenie knihy John Milton: Vrátený raj. Samson bojovník

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
21.11.2022

Popis projektu

Uvedenie knihy John Milton: Vrátený raj. Samson bojovník s účasťou prekladateľa Mariána Andričíka a vydavateľa Petra Milčáka. Úryvky z diel číta František Kovár.

Názov prímateľa
Modrý Peter

Celkový rozpočet:
19 040,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €