Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svoj príbeh rozpráva 4

Krátky opis
Beseda s reportérkou Janou Veľasovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s reportérkou Janou Veľasovou

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
30.11.2022

Popis projektu
Pozývame vás na besedu s reportérkou TV JOJ, Janou Veľasovou.
Začínala ako printová novinárka v regionálnom, neskôr v celoslovenskom periodiku. Po presedlaní do regionálnej a potom verejnoprávnej televízie zakotvila v TV JOJ, kde spracovala viac ako 1500 reportáží. Je držiteľkou viacerých novinárskych ocenení, tým posledným je výročná cena Literárneho fondu za novinársku tvorbu v roku 2021 v kategórii spravodajstvo/televízia.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €