Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity mimoOs 2/2 2021- 1/2 2022

Krátky opis
mimoOs o.z. a MoveYou o.z. združenia zastrešujú aktivity profesionálnych umelkýň/cov v oblasti súčasného tanca, tanečného divadla, performancie a edukácie. Opäť sa spojili aby zorganizovali workshopy pre budúce absolventky a absolventov konzervatórií v odbore tanec. Cieľom série vzdelávacích workshopov je zdieľať fyzické a tvorivé skúsenosti z oblasti súčasného tanca a podeliť sa o skúsenosti zo zahraničia, zo štúdií, motivovať, inšpirovať.
Fotogaléria
Názov podujatia
mimoOs o.z. a MoveYou o.z - workshopy pre konzervatória

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
28.11.2022 - 29.11.2022

Popis projektu

Aj tento rok pokračujeme v stretnutiach so študentkami a študentmi tanca, aby sme ich podporili a motivovali v ich ďalšom rozvoji.

·      

Názov prímateľa
mimoOs

Celkový rozpočet:
10 860,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €