Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre vás

Krátky opis
Pri príležitosti otvorenia Týždňa slovenských knižníc v Trnavskej župe vyhlásila Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave výtvarnú súťaž pre deti do 15 rokov pod názvom Vytvor svoj vlastný komiks. Do knižnice nám prišli viaceré súťažné práce, ktoré posúdili porotcovia Miroslav Regitko a Filip Horník. Ak chcete vedieť, kto vyhral, prijmite pozvanie na slávnostné vyhodnotenie tejto súťaže.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vytvor vlastný komiks - vyhodnotenie výtvarnej súťaže

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
21.11.2022

Popis projektu

Vyhodnotenie súťaže a oceňovanie víťazov sa bude konať o 15.00 v herni.

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 300,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €