Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Beseda s autorom
Fotogaléria
Názov podujatia
Literatúra v Radnici: Apokalypsy

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
28.11.2022

Popis projektu

Apokalyptické koncepty nájdeme v rôznych kultúrach naprieč kontinentami.

O apokalypsách, apokalyptických víziách a veštbách sa budeme zhovárať s Michalom Havranom autorom celkom čerstvej knihy Apokalypsy. Apokalyptické informácie z neho bude ťahať Verona Šikulová.

Kde?

Radnica, M. R. Štefánika 1, Pezinok

28/11/2022 o 19.00

Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €