Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Netradičnie tradičnô 2022

Krátky opis
Netradičnie Tradičnô je séria tvorivých dielní OZ MUSA, v ktorých sa naučíte využívať tradičné zručnosti Podpoľania netradičným spôsobom tak, aby ste výrobky využili v bežnom živote.
Fotogaléria
Názov podujatia
Netradičnie Tradičnô – december

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
03.12.2022 - 04.12.2022

Popis projektu

Vianočný tvorivý víkend pre tvorivé tvory

Zdajú sa vám vianočné ozdoby málo kreatívne? Príďte sa naučiť, ako ich vyzdobiť voskom podľa svojich predstáv. Potrebujete košík a neviete nájsť ten správny tvar a veľkosť?  Naučte sa upliesť si svoj vlastný a namiesto prútia využite novinový papier.

Tvorenie začína v sobotu aj v nedeľu vždy o 14:00 hod.


Prihlásiť na tvorivé dielne sa môžete emailom musadetva@gmail.com, alebo na telefónnom čísle 0911 974 652


Podujatie Netradičnie Tradičnô z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Občianske združenie MUSA - Moderní Umeleckí Slovenskí Amatéri

Celkový rozpočet:
6 100,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €