Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jiří Vondrák: Rozprávky z Dobráčkova

Krátky opis
"Rozprávky z Dobráčkova" je určených najmenším deťom. Sú vhodné pre deti predškolského veku, ale môžu byť zaujímavé aj pre začínajúcich čitateľov. Príbehy sú písané s humorom, ale nesú i posolstvo dobra zrozumiteľné detskej duši. Každý príbeh nielen dobre končí, ale i začína. V knihe sú milí nielen ľudia, ale príjemný je i drak, vodník, ale dokonca i čert pomôže chudobnej babičke. Najhoršou postavičkou z celej knihy lakomý sedliak, ktorého čert kopne do zadku, lebo klame a ruší ho pri odpočinku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozprávky z Dobráčkova

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.06.2017 - 02.04.2018

Popis projektu

Kniha bola recenzovaná a spomínaná v periodikách: Denník N, Pravda, SME, Slniečko, Zornička.
Bola spomínaná v slovenskom rozhlase - rozhovor s vydavateľom.
Jednu rozprávku čítal na Vianoce herec Boris Farkaš v relácii "Dada" Nagyho.

Názov prímateľa
Mgr. Peter Chalupa - PETRUS

Celkový rozpočet:
9 765,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €