Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štvrtok? Jedine koncert! - džez a iné žánre - TARA FUKI

Krátky opis
Koncert dua spievajúcich violončelistiek Doroty Barovej a Andrey Konstankiewiczovej. Hudba Tara Fuki je hudobná improvizácia na pomedzí mnohých hudobných žánrov (klasická hudba, džez, folk a iné žánre).
Fotogaléria
Názov podujatia
koncert

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
07.10.2017

Popis projektu

Violončelové duo vzniklo v Brne v roku 2000. Ich hudba je jedinečná, krehko dynamická a výrazovo veľmi bohatá. Obohatená o odtlačky rôznych hudobných štýlov s príchuťou diaľok, vytvára originálny pohľad do ženského vnútra.
Účinkujú:
Andrea Konstankiewiczová - violončelo, spev, hang
Dorota Barová - violončelo, spevVstupné:
8€ - predpredaj (od 14.9.2017 v galérii RegioinArt pri RKC v Prievidzi, Záhradnícka 19, Prievidza po - pia: 9:00 - 17:00)
10€ - na mieste
1€ - ZŤP
Viac info: http://www.rkcpd.sk" title="www.rkcpd.sk">www.rkcpd.sk
Koncert z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia http://www.rkcpd.sk href="http://www.rkcpd.sk rel="nofollow" target="_blank">www.fpu.sk a Hudobný fond Bratislava http://www.rkcpd.sk href="http://www.rkcpd.sk rel="nofollow" target="_blank">www.hf.sk


Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
4 015,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €