Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Betka a mocný Brumburák - Moja prvá kniha nielen o emóciách - interaktívne zážitkové čítanie v spolupráci s detskou psychologičkou Mgr. Ivanou Baranovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Betka a mocný Brumburák - Moja prvá kniha nielen o emóciách

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
22.11.2022

Popis projektu

Betka a mocný Brumburák - Moja prvá kniha nielen o emóciách - interaktívne zážitkové čítanie v spolupráci s detskou psychologičkou Mgr. Ivanou Baranovou. Mgr. Ivana Baranová v súčasnosti pôsobí ako školská psychologička v rámci národného projektu "Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov".


Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 550,00 €

Výška podpory:
4 900,00 €