Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Neznámy Zemplín 4 - prednáška spojená s prezentáciou s pedagógom a regionálnym historikom Mgr. Matejom Starjákom PhD. pod názvom Zemplínska šírava
Fotogaléria
Názov podujatia
Neznámy Zemplín 4

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
25.11.2022

Popis projektu

Neznámy Zemplín 4 - prednáška spojená s prezentáciou s pedagógom a regionálnym historikom Mgr. Matejom Starjákom PhD. pod názvom Zemplínska šírava. Zemplínska šírava, každý ju pozná ako slovenské more. Je jedným z turistických lákadiel nášho regiónu. Na potulky po nej nás v štvrtej časti Neznámeho Zemplína zavedie historik a pedagóg Mgr. Matej Starják PhD. Odhalí nám zaujímavostí, o ktorých sme možno ani netušili, zavedie nás do minulosti a súčasnosti,  porozpráva nám o širšom okolí  tejto oblastí.  

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 550,00 €

Výška podpory:
4 900,00 €