Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ČÍTAJÚCE MESTO 2

Krátky opis
výstava výtvarných diel Kataríny Molnárovej
Fotogaléria
Názov podujatia
Farebné impresie

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
11.11.2022 - 30.11.2022

Popis projektu

Výstava olejomalieb, akvarelov výtvarníčky z nášho regiónu, ba dokonca nášho mesta, ktorá maľuje zátišia, portréty , kvetiny ako i krajinu Muránskej planiny. Podujatie je v zmysle projektu Čítajúce mesto 2 - Ľudia z planiny.

Názov prímateľa
Mesto Tisovec

Celkový rozpočet:
3 400,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €