Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica = tretie miesto

Krátky opis
Projekt na podporu vzdelávania a zvyšovania čitateľskej gramotnosti
Fotogaléria
Názov podujatia
Einsteinova akadémia

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
10.11.2022

Popis projektu

Séria populárno-náučných podujatí pre deti a študentov zameraná na podporu vedy a techniky pri príležitosti Týždňa vedy a techniky na Slovensku. 10. 11. 2022 sa uskutoční 5 podujatí s Mgr. Dušanom Valentom: v pobočke na Záhrebskej interaktívna prednáška o vesmíre, na Blumentálskej to budú 3 organizované podujatia pre žiakov o záhadách a mýtoch v slnečnej sústave, ríši zvierat a najmä dinosauroch. Popoludní bude prezentácia pre verejnosť na tému Prekvapenia a omyly o dinosauroch a praveku.

Názov prímateľa
STAROMESTSKÁ KNIŽNICA

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €