Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návrat ku knihám

Krátky opis
Cieľom projektu je obnova knižničného fondu o nové tituly rôznych žánrov pre všetky vekové skupiny obyvateľov obce a širokého okolia.
Fotogaléria
Názov podujatia
nákup a prezentácia knižničných titulov

Miesto konania / kraj
Štítnik / Rožňava

Termín konania
14.11.2022 - 21.11.2022

Popis projektu

Projekt nám umožnil doplniť náš knižničný fond o 115 nových a zaujímavých titulov pre všetky vekové kategórie. Návštevníkov knižnice čaká výstavka kníh, detí z materskej a základnej školy, čítanie rozprávok a príbehov, pre seniorov príjemné posedenie spojené s prezentáciou zakúpených kníh.

Našim cieľom je priniesť ľudom radosť, zábavu a možnosť využiť svoj voľný čas čítaním a vzdelávaním sa. Knihy robia ľudí šťastnejšími, múdrejšími a bohatšími.

Názov prímateľa
Obec Štítnik

Celkový rozpočet:
1 445,00 €

Výška podpory:
1 300,00 €