Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s...

Krátky opis
V rámci projektu Autorský večer s... do knižnice pozývame na stretnutia s čitateľmi slovenských autorov rôznych žánrov. V novembri nás navštívi aj autorka historických románov Michaela Ella Hajduková. Nahliadneme spolu do jej tvorby, porozpráva nám o témach, ktorým sa venuje a predstaví nám svoju najnovšiu knihu z prostredia koncentračných táborov, Germánka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Michaelou Ellou Hajdukovou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
21.11.2022

Popis projektu

Srdečne Vás pozývame na besedu s autorkou historických románov, Michaelou Ellou Hajdukovou. Nahliadneme spolu do jej tvorby, porozpráva nám o témach, ktorým sa venuje a predstaví nám svoju najnovšiu knihu z prostredia koncentračných táborov, Germánka.

Podujatie sa uskutoční v pondelok 21. novembra 2022 o 18.00 hod. v Knižnici Jána Henkela v Levoči.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €