Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

S knihou je svet krajší

Krátky opis
Beseda s Petrou Nagyovou Džerengovou sa uskutočnila pre deti zo ZŠ Pohraničná v Komárne
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Petrou Nagyovou Džerengovou

Miesto konania / kraj
Komárno / Komárno

Termín konania
26.10.2022

Popis projektu


Spisovateľka Petra Džerengová včera (26. októbra) okúzlila deti na ZŠ Pohraničná v Komárne svojou úžasnou energiou. Petra Džerengová je autorkou mnohých kníh pre deti i dospelých.
Ako spisovateľka aj ako matka by si priala, aby deti už v prvých triedach prišli na to, že život s knihami je omnoho lepší a krajší a bola by rada, keby si toto poznanie odniesli do celého života. Beseda sa konala na ZŠ Pohraničná a moderátorkou podujatia bola naša kolegyňa Katarína Ölvecká.


Názov prímateľa
Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €