Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

S knihou je svet krajší

Krátky opis
Zorganizovali sme besedu s komárňanským rodákom, spisovateľom Petrom Valom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Petrom Valom

Miesto konania / kraj
Komárno / Komárno

Termín konania
13.10.2022

Popis projektu


Zorganizovali sme besedu s komárňanským rodákom, spisovateľom Petrom Valom.
Jeho irónia a humor ho radia k zvláštnemu druhu autorov šíriacich optimizmus, čo bolo, je a bude neustále veľmi potrebné.
V posledných rokoch mu vyšli tri pokračovania príbehov Čierny humor v bielom plášti, kde predstavuje najznámejších slovenských lekárov cez (nie vždy korektné, ale zato pravdivé) príhody.
O tom, čo má rád, koho si váži, kde sa cíti dobre a čo považuje v živote za najcennejšie, sa budeme rozprávať 13. októbra (vo štvrtok) v Dome MS o 18-tej.
Na besede sa dali kúpiť knihy autora a samozrejme, bola aj autogramiáda.


Názov prímateľa
Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €