Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

S knihou je svet krajší

Krátky opis
Navštívil nás detský spisovateľ a spevák Branislav Jobus. Besedy s ním sa zúčastnili žiaci ZŠ na Rozmarínovej ulici v Komárne.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie s Braňom Jobusom

Miesto konania / kraj
Komárno / Komárno

Termín konania
30.09.2022

Popis projektu

V rámci projektu "S knihou je svet krajší" zavítal do školy na Rozmarínovej ulici spisovateľ a hudobník Braňo Jobus. Besedy sa zúčastnili tri triedy tretiakov a odchádzali nadšení nielen rozprávaním autora, ale aj jeho originálnou hudobnou prezentáciou.

Názov prímateľa
Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €