Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
Jednoduchá technika kde do polystyrénovej gule vtláčame pomocou nožníc alebo príborového noža látku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné a remeselné kreácie - Patchwork bez ihly

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
03.11.2022

Popis projektu

Patchwork  bez ihly. Dekoračné vianočné gule vytvorené technikou patchworku bez šitia. Táto téma je aktuálne predvianočná. Je to pomerne jednoduchá technika kde do polystyrénovej gule vtláčame pomocou nožníc alebo príborového noža látku. 

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
20 000,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €