Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s...

Krátky opis
V novembri nás v knižnici v rámci projektu Autorský večer s... navštívi publicista, scenárista a spisovateľ, autor literatúry faktu Pavel Kosatík, ktorý nám predstaví svoje knihy Slovenské století a Slovensko 30 let poté.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Pavlom Kosatíkom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
10.11.2022

Popis projektu

Srdečne vás pozývame na autorský večer s Pavlom Kosatíkom, ktorá sa uskutoční 10. novembra 2022 o 18.00 hod. v Knižnici Jána Henkela v Levoči. Pavel Kosatík je publicista, scenárista a spisovateľ známy ako autor literatúry faktu. V uplynulom roku mu vyšla kniha Slovenské století o dejinách Slovenska v 20. storočí a v tomto roku kniha Slovensko 30 let poté.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €