Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s...

Krátky opis
V rámci projektu "Autorský večer s..." do knižnice pozývame zaujímavých slovenských autorov a prekladateľov. V novembri nás navštívi prekladateľ Marián Andričík, ktorý nám predstaví prvé slovenské vydanie knihy Johna Miltona Vrátený raj. Samson bojovník.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Mariánom Andričíkom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
05.11.2022

Popis projektu

Pozývame vás na jedinečnú literárnu udalosť, prezentáciu prvého slovenského vydania knihy Johna Miltona Vrátený raj. Samson bojovník. Prezentácia knihy sa koná za účasti prekladateľa Mariána Andričíka a vydavateľa Petra Milčáka. Podujatie sa uskutoční v sobotu 5. novembra 2022 o 18.00 hod. v Knižnici Jána Henkela v Levoči.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €