Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 4

Krátky opis
Sladký život bez sladkého - prednáška spojená s besedou na tému cukrovka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sladký život bez sladkého

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
16.11.2022

Popis projektu

Pozývame vás na prednášku spojenú s besedou o cukrovke s Adrianou Ščepanikovou, ktorá sa uskutoční pri príležitosti Svetového dňa diabetu.

Dozviete sa aktuálne informácie, ktoré vám pomôžu ku kvalitnejšiemu a plnohodnotnejšiemu prežívaniu života.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €