Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 4

Krátky opis
Beseda so spisovateľom, redaktorom a publicistom Dušanom Mikolajom
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so spisovateľom Dušanom Mikolajom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
10.11.2022

Popis projektu

Pozývame vás na besedu so spisovateľom, redaktorom a publicistom, Dušanom Mikolajom, ktorý má blízko i k výtvarnému umeniu v celej jeho šírke. Dokazujú to aj jeho knihy, v ktorých sa venuje zaujímavým osobnostiam pochádzajúcim zo Slovenska. V aktuálnom diele s názvom Urob niečo, čo sme ťa neučili, sa venuje sklárskemu majstrovi Stanislavovi Melišovi. Ten žije a pôsobí v Austrálii, pričom k jeho celoživotným inšpiráciám patrí Veľký koralový útes.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €