Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica na dosah

Krátky opis
Beseda so spisovateľom Branislavom Jobusom, 9. november 2022 o 9,30 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jobusovky

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
09.11.2022

Popis projektu

Spisovateľ, hudobník, spevák, moderátor a herec Branislav Jobus bude v Liptovskej knižnici besedovať so žiakmi 6. – 7. ročníka ZŠ. Beseda o jeho detských knihách a živote bude poprepletaná piesňami, hudobnými vstupmi aj prednáškou o abstinencii. Jobusova spisovateľská kariéra začala v r. 2006, keď debutoval rozprávkovou knihou Láskavé rozprávky. V súčasnosti má na konte už 20 detských kníh. Medzi najznámejšie patria knižné dobrodružstvá muflóna Ancijáša (Muflón Anciáš a jeho spanilá jazda, Ako Muflón Ancijáš cestoval na západ, Ako Muflón Ancijáš sľub dodržal, Muflón Ancijáš a mimozemšťan). V knihách Zberný dvor a Odpadkový fantóm sa venuje aktuálnym environmentálnym témam. 

Názov prímateľa
Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
4 600,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €