Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vianoce s detskou knihou - XV. ročník festivalu

Krátky opis
K blížiacim sa Vianociam neodmysliteľne patria knihy. A obzvlášť tie detské vyčarujú na tvárach úsmevy. Pozývame vás preto na festivalový deň Vianoc s detskou knihou v obchodnom centre v Žiline.
Fotogaléria
Názov podujatia
Festivalový deň Vianoc s detskou knihou v žilinskom obchodnom centre

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
09.11.2022

Popis projektu

ČASOVÝ PROGRAM:

9:00 – 9:30 / hudobné vystúpenie žiakov zo SZUŠ Anima Libera z Lietavskej Lúčky pod vedením Kataríny Hoštákovej

9:30 – 10:30 / beseda s autorkou detských kníh Gabrielou Futovou

11:00 – 12:00 / beseda so spisovateľkou Katarínou Mikolášovou

13:00 – 13:45 / hudobné vystúpenie žiakov zo SZUŠ Anima Libera z Lietavskej Lúčky pod vedením Kataríny Hoštákovej

13:45 – 14:30 / beseda so spisovateľkou Gabrielou Futovou 15:00 – 19:00 / vianočné tvorivé dielne a vianočný čitateľský maratón v čítaní vianočných príbehov a rozprávok pre deti vo veku od 7 rokov

Názov prímateľa
Krajská knižnica v Žiline

Celkový rozpočet:
4 000,00 €

Výška podpory:
3 600,00 €